Telefon   +421 908 921 334

Mail  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

Nákladné autoChystáte sa sťahovať a neviete ako to zrealizovať? Tak ste na správnom mieste. Je tu pre Vás naša firma SŤAHOVANIE BUČEK, ktorá Vám pomôže tento problém vyriešiť bez obáv,starosti a stresu.

Naša spoločnosť sa zaoberá autodopravou, sťahovacími službami, sťahovaním bytov, sťahovaním domov, sťahovaním kancelárii, sťahovaním firiem, sťahovaním klavírov, vypratávaním priestorov, odvozom starého nábytku či nepotrebných veci, odvozom el. spotrebičom, montážou nábytku, demontážou nábytku, obrazov, políc, svetiel, balením veci. Sme tím, ktorý je ochotný, spoľahlivý a dokáže sa prispôsobiť každým podmienkam.Sťahovacie služby a autodopravu vieme zabezpečiť v mestách ako Banská Bystrica, Ružomberok, Dolný Kubín, celá Orava, Martin, Žilina, Čadca, Prešov, Liptovský Mikuláš, Zvolen, Lučenec, Považská Bystrica, Poprad, Trenčín jednoducho celé Slovensko, v Českej republike, v Rakúsku, v Nemecku a v Poľsku,

Vzdialenosť pre nás nehrá žiadnu rolu, stačí nás len kontaktovať a dať si vypracovať cenovú ponuku, vieme vám odborne poradiť a pomôcť s čim vám bude treba. Vypracovanie cenovej ponuky je zadarmo. Za to nič nedáte a konečné rozhodnutie je len a len na vás.